Smrže sušené a mražené celoročně skladem

Aktuality | 2.3.2024

Sušené Smrže:

Sušené smrže jsou praktickým a skvělým způsobem, jak mít vždy po ruce tuto lahodnou houbu. Stačí je namočit v teplé vodě a nechat je nabobtnat. Poté můžete použít jak houbové výluhy pro omáčky, tak i celé kousky do různých pokrmů. Sušené smrže poskytují intenzivní chuť a výrazně obohacují vařená jídla.

Mražené Smrže:

Naše mražené smrže zachovávají čerstvost a chuť, což z nich činí skvělý výběr pro ty, kteří si cení čerstvého charakteru hub. Mražené smrže jsou předem očištěny a krájeny, což usnadňuje jejich přípravu. Přidejte je do rizota, těstovin, polévek nebo je grilujte jako vedlejší přílohu.

Receptová Inspirace:

  1. Smržová Omáčka k Těstovinám: Vytvořte bohatou omáčku s namočenými sušenými smržemi, česnekem, smetanou a parmazánem. Podávejte s čerstvými těstovinami.
  2. Grilované Mražené Smrže: Marinujte mražené smrže v olivovém oleji, tymiánu a citronové šťávě a poté je grilujte. Skvělá příloha k masu nebo jako součást vegetariánských pokrmů.
  3. Smržová Rizota: Přidejte sušené nebo mražené smrže do rizota spolu s cibulí, vínem a vývarem. Výborně se hodí k drůbeži nebo hovězímu masu.