O nás

KDO JSME?

Společnost vznikla v roce 1995 . V současnosti jsme jedna z největších firem v oblasti zásobování hotelů a restaurací a dalších gastronomických a cateringových společností v Praze, Severních a Východních Čechách (informace o závozech do mimopražských regionů řeště prosím s panem Křenem viz. Kontakty)

Naším hlavním zaměřením je zásobování čerstvým ovocem a zeleninou, čerstvými houbami a bylinkami, exotickými plody. Na začátku roku 2007 jsme převzali část aktivit společnosti Fruits de France, konkrétně dovoz výběrového ovoce a zeleniny, francouzských, italských a španělských sýrů a dalších gastro doplňků z pařížské velkotržnice Rungis, mimochodem největší tržnice svého druhu na světě, která na svých 232ha nabízí nepřeberné množství těch nejkvalitnějších surovin od ryb, čerstvého masa, sýrů až po ovoce a zeleninu, které se na našem trhu objevuje jen velmi málo. Nás to nicméně posunuje o krok v před, kde právě v kvalitě služeb a surovin spatřujeme největší sílu každé společnosti. Velkou výhodou vlastního dovozu je pro nás částečná soběstačnost a možnost širšího výběru jak kvalitativního tak i druhového.

Příležitostně nabízíme našim zákazníkům prohlídku pařížské tržnice MIN Rungis, kde Vás rádi seznámíme se všemi produkty, které si budete přát vidět a které je možné dodat i k Vám do kuchyně.

NAŠE CÍLE

Spojením firem Euro-Gastro Partners a FdF-import tak vznikla silná a ideální kombinace pro vytvoření silné základny k poskytování kvalitních služeb v oblasti gastronomie a velkoobchodu. Od velkoobchodu až po hotely, restaurace a maloobchody nabízíme zboží vysoké kvality a díky velké kupní síle i zajímavé ceny.

Naším cílem je vybudovat v Praze nabídku čerstvých produktů té nejvyšší kvality, na jakou jsou zákazníci zvyklí v západní Evropě a pomalými kroky přesvědčovat odběratele o výhodách plynoucích z koupě kvalitních surovin.